Voor schade aan uw auto of autoruit kunt u terecht bij één van de bedrijven die zijn aangesloten bij onze herstelnetwerken Schadegarant en Glasgarant. Deze bedrijven zijn verspreid over heel Nederland, dus er zit er altijd één bij u in buurt.
Laat u uw auto repareren door een bedrijf dat is aangesloten bij Schadegarant dan profiteert u van de volgende voordelen:
Laat u uw autoruit repareren (bij een ster in uw ruit) of vervangen door een bedrijf dat is aangesloten bij Glasgarant dan profiteert u van de volgende voordelen:
Maakt u bij autoschade of autoruitschade geen gebruik van een bedrijf dat is aangesloten bij Schadegarant of Glasgarant? Dan heeft u, naast een eventueel zelf gekozen eigen risico, bij autoschade en ruitvervanging een eigen risico van € 400,- en bij ruitreparatie een extra eigen risico van € 150,-. Ook profiteert u mogelijk niet van alle voordelen die een Schadegarant of Glasgarant bedrijf u biedt.
Controleer voor u uw schade laat herstellen eerst of uw schadehersteller is aangesloten bij Schadegarant of Glasgarant op nn.nl/schadegarant. Zo voorkomt u dat u een extra eigen risico moet betalen.